• Azzurra_new1

  Apartamente ne Shqiperi, Saranda Azzura

  Azzurra pa dyshim pasuria më e mirë në jug të Shqipërisë. Një pronë e bukur në një rezidence prane detit. Apartamente të nje cilësisë së lartë në rezidencen…

  fillon nga910 €/m² Zbulo më shumë
 • Bella Mare 2013

  Apartamente ne Shqiperi, Durres Bella Mare

  Durres Bella Mare eshte nje residence unike qe ndertohet ne linjen e pare ne balle te detit ne plazhin e Durresit.

  fillon nga885 €/m² Zbulo më shumë
 • Sr_Lui_6

  Real Estate Albania in Sarande

  Albania Property Group ofron apartament per shitje ne Sarande. Ndodhet ne nje zone te qete ne Sarande.

  fillon nga900 €/m² Zbulo më shumë
 • Dhermi_New_Pics

  Apartamente ne Dhermi. Apartamente ne Shitje me Hipoteke ne Dhermi

  Investoni ne nje prone ne Shqiperi. Vila, apartamente te perfunduara ne shitje ne nje kompleks rezidental me pishine ne zonen me te bukur te bregdetit shqiptar, ne Dhermi. Dhermiu…

  fillon nga1205 €/m² Zbulo më shumë
 • ALSS066

  Apartament ne Shitje ne Sarande, Shqiperi. Apartamente me Hipoteke

  Apartament ne shitje me hipoteke ne Sarande. Pamje fantastike te detit nga ballkoni. Ndertim cilesor. Rezidenca ndodhet shume afer me detin.

  fillon nga850 €/m² Zbulo më shumë
 • Durres_ALDS117_Spiro_Suli

  Apartamente ne Shitje ne Durres. Apartamente ne Shitje Buze Detit

  Apartamente ne shotje plazhin ne jug te qytetit te Durresit. Te vendosur vetem 100 metra larg reres.

  fillon nga1530 €/m² Zbulo më shumë
 • Vlore_ALV023

  Apartament per shitje ne Orikum, Vlore. Shtepi pushimi ne Shqiperi

  Apartament pushimi ne Vlore. Apartamenti eshte i mobiluar mire dhe ndodhet ne nje zone te qete te Orikumit.

  fillon nga560 €/m² Zbulo më shumë
 • Durres_ALDS127

  Apartament me 2 dhoma gjumi per shitje ne qytetin e Durresit, Shqiperi.

  Apartamente me dy dhoma gjumi me vijen e pare ne plazhin e Golemit, Durres, Albania. Vetem 100 metra larg nga deti. Kompleksi ndodhet ne nje zone shume te qete dhe te ruajtur.

  fillon nga1125 €/m² Zbulo më shumë
 • Vlore_ALVS117

  Apartament ne Shitje ne Vlore. Shtepi ne Shqiperi ne Bregdet

  Apartament ne Shitje ne qytein e Vlores. Vetem 2 minuta larg buzes se detit. Apartamenti eshte ne kushte shume te mira. Krejtesisht i pajisur me mobilim shume cilesor dhe me te…

  fillon nga680 €/m² Zbulo më shumë
 • Vlore_ALVS116

  Apartament ne Shitje ne Vlore. Shtepi ne Shqiperi ne Bregdet

  Apartament ne Shitje ne qytein e Vlores. Vetem 2 minuta larg buzes se detit. Apartamenti eshte ne kushte shume te mira. Krejtesisht i pajisur me mobilim shume cilesor dhe me te…

  fillon nga760 €/m² Zbulo më shumë

Na ndiqni

Guida e Pronave në Shqipëri

Shkrakoni falas Guidën e Pronave në Shqipëri.

Përshtypjet e klientëve tanë

 • 02 Prill 2014Our experience about cooperating with Albania Property Group and buying property from Albania is very good. Albania Property Group's " full service" from seeking a suitable apartment, legal service and help with furnishing is excellent for people who live outside Albania. Our recommendation is to use Albania Property Group if you are planning to invest in Albania real estate. Jukka Tuomi - Finland
 • 28 Mars 2014We have bought an apartment in Vlora, the town on the seaside and we are extremely grateful to Ilir, Henri and Oltjan for everything running well. Managing Director Ilir Konomi is skilled and trained leader who has created the method of sales which are guiding to maximum customer satisfaction and his selling team is supporting this goal. Services are including great care of buyer from the terminal in Tirana airport to the point he or she is leaving this country of the friendly people. Getting to know the wishes of the customer they are doing excellent work for finding a just right property, legal advice and making a contract. I can honestly recommend to use Albania Property Group’s services in any property purchase in Albania. Finnish customers please contact me if you like know more.Hannu Joensuu - Finland
 • 28 Mars 2014Ostimme heinäkussa 2012 huoneiston Azzurra nimisestä talosta Sarandan rannalta. Dori Sotiri Albanian Property Groupilta oli meille suuri apu. Hän opasti meitä asunnun ostossa huomioiden tarpeemme ja oli rehellinen kertoessaan riskeistä, jotka johinkin myynnissä oleviin kohteisiin mahdollisesti liittyivät. Löysimme siis mieluisan asunnon ja nyt jälkeenpäin olemme hyvin tyytyväisiä valintaamme. Dori on auliisti opastamut meitä erilaisissa hankinnoissa ja ollut muutenkin aina käytettävissä kun olemme apua tarvinneet. En osaa kuvitella kuinka olisimme kaikesta selvinneet ilman Dorin apua. Kiitokset Dori! Raimo Luukkonen - Finland

Na thoni përshtypjet tuaja