Shtepi Pushimi me Qera ne Sarande. Shume Prane Detit – Apartament me Qera – 126 m²

Albania Property Group ofron nje shtepi pushimi ne Sarande. Shtepia ka 2 dhoma gjumi. E kompletuar me pajisje elektroshtepiake. Shtepia me qera ndodhet prene qendres se qytetit te Sarandes. Ne te njejten kohe ky apartament eshte vetem pak minuta nga plazhi. Ka pamje te pastra te detit nga ballkoni dhe dhoma e ndenjes.

500 €

Apartament me Qera në Saranda – 126 m²

Karakteristikat e Shtepise se Pushimit:

 • Siperfaqja e apartamentit-126m2.
 • Apartamenti i pozicionuar ne katin e gjashte
 • 2 dhoma gjumi
 • 1 banje te kompletuar me lavatrice
 • Apartament i mobiluar
 • Pamje deti nga dhomat dhe nga soxhornoja
 • Kondicioner
 • Kuzhine e kompletuar
 • Shume afer me detin
 • Vetem 35 metra nga plazhi
 • 200 metra nga qendra e qytetit
 • I pershtatshem per 4 persona.

Çmimet e detajuara

 • 1 Janar – 17 Maj: 1000 €/muaj ~ 34
 • 18 Maj – 14 Qershor: 1137 €/muaj ~ 38
 • 15 Qershor – 28 Qershor: 1440 €/muaj ~ 48
 • 29 Qershor – 12 Korrik: 1970 €/muaj ~ 66
 • 13 Korrik – 16 Gusht: 2190 €/muaj ~ 73
 • 17 Gusht – 23 Gusht: 1970 €/muaj ~ 66
 • 24 Gusht – 6 Shtator: 1440 €/muaj ~ 48
 • 7 Shtator – 20 Shtator: 1137 €/muaj ~ 38
 • 21 Shtator – 20 Dhjetor: 1000 €/muaj ~ 34
 • 21 Dhjetor – 31 Dhjetor: 1440 €/muaj ~ 48

*Çmimet ditore llogariten mbi bazë muaji prej 30 ditësh.

Kontakt

Karakteristikat

 • Ajer i Kondicionuar ne rezidence
 • 6 te banimit
 • 1 Banjë
 • 2 Dhoma Gjumi
 • kuzhine

Vendndodhja

Saranda_Alba_Map
 • 15 minuta nga Porti Detar në Saranda
 • 5 minuta nga Qendra e Qytetit Saranda
 • 1.5 orë nga Aeroporti in Korfuzit
 • 20 minuta nga Plazhi në Ksamili
 • 25 minuta nga Butrinti
 • 30 minuta nga Plazhi në Lukovë
 • 1 orë nga Gjirokastra
 • 1 orë nga Plazhi në Qeparo
 • 2 orë nga Plazhi në Dhërmi

Kërkimi i fundit

 • Vlore_ALVS116

  Apartament me qera ne Vlore. Shtepi ne Shqiperi ne Bregdet

  Apartament - 63m²

  600 €/muaj
 • Tr_Kapedani_125m2

  Apartament 2+1 ne Tirane

  Apartament - 125m²

  800 €/muaj
 • Sr_ALS037_Ylli

  Apartamente Pushimi ne Sarande. Apartamente me Qera Buze Detit

  Apartament - 82m²

  400 €/muaj
 • Tr_Gezimi_110m2

  Apartament ne Tirane

  Apartament - 110m²

  450 €/muaj
 • Tr_Gjyshi_1

  Apartament ne Tirane

  Apartament - 112m²

  850 €/muaj
 • Tr_Gjyshi_2

  Apartament ne Tirane

  Apartament - 112m²

  650 €/muaj
 • Tr_Gjylso_130m2

  Apartament 3+1 ne Tirane

  Apartament - 130m²

  800 €/muaj
 • Borsh_Koco_Cito2

  Apartament pushimi ne Borsh. Pushime ne Sarande

  Apartament - 55m²

  500 €/muaj
 • Borsh_Koco_Cito1

  Apartament pushimi ne Borsh. Pushime ne Sarande

  Apartament - 25m²

  500 €/muaj
 • Tirana_ALTR139

  Apartament 2+1 ne Tirane

  Apartament - 130m²

  1000 €/muaj
 • Më shumë…