Shtepi Pushimi ne Shitje ne Durres – Apartament për Shitje – 90 m²

Albania Property Group ka nje apartament ne shitje me 2 dhoma gjumi ne plazhin e Golemit ne jug te Durresit. Apartamenti eshte krejtesisht i mobiluar. Apartament ne shitje vjen me hipoteke.

73.000 €

Apartament për Shitje në Durrës – 90 m²

Karakteristikat kryesore:

 • Siperfaqja e apartamentit-90m2.
 • Kuzhine e kompletuar:
  • Tavoline ngrenie
  • 4 karrige
  • Te gjitha pajisjet ne dispozicion
 • 2 dhoma gjumi.
 • Dhome teke me dy krevate tek.
 • 1 banje me cdo gje te nevojshme brenda.
 • Dhome gjumi matrimoniale.
 • Korridor.
 • Dhome ndenje me nje divan te madh modern.
 • 1 ballkon me nje tavoline te vogel dhe dy karrige.
 • Ka pamje nga pishina dhe nga plazhi.

Kontakt

Karakteristikat

 • 2 Dhoma Gjumi
 • 1 Banjë
 • kuzhine
 • dhoma Gjumi Matrimoniale

Vendndodhja

 • 20 metra nga Plazhi në Durrës
 • 30 minuta from Tirana Airport
 • 10 minuta nga Qendra e Qytetit Durrës
 • 10 minuta nga Porti Detar në Durrës
 • 40 minuta nga Tiranë

Kërkimi i fundit

 • Azzurra_new1

  Apartamente ne Shqiperi, Saranda Azzura

  Apartament - 66m²

  910 €/m²
 • Bella Mare 2013

  Apartamente ne Shqiperi, Durres Bella Mare

  Apartament - 70m²

  885 €/m²
 • Sr_Lui_6

  Real Estate Albania in Sarande

  Apartament - 80m²

  900 €/m²
 • Dhermi_New_Pics

  Apartamente ne Dhermi. Apartamente ne Shitje me Hipoteke ne Dhermi

  Apartament - 94m²

  1205 €/m²
 • ALSS066

  Apartament ne Shitje ne Sarande, Shqiperi. Apartamente me Hipoteke

  Apartament - 68m²

  850 €/m²
 • Durres_ALDS117_Spiro_Suli

  Apartamente ne Shitje ne Durres. Apartamente ne Shitje Buze Detit

  Apartament - 144m²

  1530 €/m²
 • Durres_ALDS127

  Apartament me 2 dhoma gjumi per shitje ne qytetin e Durresit, Shqiperi.

  Apartament - 89m²

  1125 €/m²
 • Vlore_ALVS117

  Apartament ne Shitje ne Vlore. Shtepi ne Shqiperi ne Bregdet

  Apartament - 72m²

  680 €/m²
 • Vlore_ALVS116

  Apartament ne Shitje ne Vlore. Shtepi ne Shqiperi ne Bregdet

  Apartament - 63m²

  760 €/m²
 • Vlore-ALVS124

  Apartament Shitje ne Vlore. Shtepi ne Shqiperi ne Bregdet

  Apartament - 86m²

  1045 €/m²
 • Më shumë…