Shtepi ne Shitje ne Gjirin e Lalzit – Apartament për Shitje – 72.9 m²

Villa Sophia - rreshti i 1, pozicionuar ne katin perdhe me siperfaqje te brendshme 73.9m2 dhe oborri 66.2m2. Vila me pamje nga deti ne Lalzi Bay Resort & Spa. Ky resort ndodhet ne qender te gjirit prestigjos te Lalzit ne veri te Durresit. Kjo zone njihet per bukurine e plazheve te virgjera dhe per intimitetin. Ndodhet me pak se 30 minuta nga Aeroporti Nderkombetar i Tiranes.

71.280 €

Apartament për Shitje në Gjiri i Lalzit – 72.9 m²

Fshati turistik

Resorti do te menaxhohet  nga nje operator nderkombetar turistik. Lalzi Bay Resort & Spa ofron sherbime me 5 yje, lluks unik, duke u bere nje nga destinacionet me te kerkuara ne Mesdheun lindor.
Me nje plazh privat prej 300m perpara resortit dhe me nje siperfaqe ndertimi  200,000m2, fshati turistik do te ndertohet me densitet te ulet 25% dhe blloqet e apartamenteve do te jete te uleta, me lartesi ndertimi maksimal prej 4 katesh.

Ambjentet te Tjera

 • Klubi i Plazhit & Sport i lokalizuar ne plazh.
 • Shumellojshmeri aktivitetesh duke perfshire pishinen, fusha loje, aktiviteti ujore dhe te tjera.
 • Fusha tenisi me trainere te kualifikuar ne dispozicionin tuaj, te gatshem per t'ju asistuar nese do keni nevoje.
 • Dyqane veshjesh pergjate gjithe fshatit turistik.
 • Sherbim katering per te gjitha gustot.
 • Game e gjere zgjedhjesh ne gatime tradicionale dhe te huaja.
 • Bare dhe klube moderne te vendosura pergjate shetitores.

Sherbimet

 • Klubi i Rezidenteve
 • 24/7 ore ne dite sherbim ne sipozicion per te organizuar mirembajtjen e shtepise, kujdesin e femijeve, sherbimin e lavanderise, prenotime per restorant.
 • 24/7 ore asistence mjekesore.
 • 24/7 ore ne dite sherbim sigurie si dhe patrullime gjate nates.
 • Sherbim satelitor per te gjithe resortin. Lidhje e forte interneti per te gjitha rezidencat.
 • Pika wireless te shperndara ne te gjithe fshatin turistik.
 • Sherbim transporti neper resort.
 • Kopshte, pishina te perbashketa dhe zona te mbuluara me gjelberim.
.

Kontakt

Karakteristikat

 • bar & restorant
 • Dyqane ne residence
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 1 te banimit
 • 3 kate ne residence
 • 1 dhomë Gjumi Matrimoniale
 • Pishine
 • Vend parkimi

Vendndodhja

 • 30 minuta from Tirana Airport
 • 30 minuta nga Porti Detar në Durrës
 • 10 metra nga Plazhi në Durrës
 • 40 minuta nga Tiranë
 • 30 minuta nga Durrës

Skedarë Ndihmës

Për të shkarkuar planimetritë e mobiluara te disa apartamenteve në format PDF për këtë pronë, si dhe për pronat e tjera, ju lutemi plotësoni të dhënat e mëposhtme.

Kërkimi i fundit

 • ALTR217

  Vile e mrekullueshme ne Tirane. Prona per shitje ne Shqiperi.

  Vilë - 400m²

  1225 €/m²
 • Durres-ALDS164

  Vila ne Shitje ne Gjirin e Lalzit

  Vilë - 188m²

  1350 €/m²
 • Sunny_Rezidence_Dhermi2A

  Vila per shitje ne Dhermi

  Vilë - 105m²

  1905 €/m²
 • Pogradec_VILLA

  Vile ne Pogradec

  Vilë - 123m²

  650 €/m²
 • ALDS104 1

  Vile per shitje ne Golem, Durres

  Vilë - 180m²

  1530 €/m²
 • Tr_Vila_Farke_850m2

  Villa for sale in Tirana

  Vilë - 850m²

  565 €/m²
 • Dr_ALD042_Jasini

  Vile per qera ne Qerret, Durres

  Vilë - 196m²

  1125 €/m²
 • Durres_Vila_Viena_Vrapi

  Nje vile e bukur ne shitje ne plazhin e Durresit.

  Vilë - 165m²

  1730 €/m²
 • Dr_ALDRS105_Selmani

  Vile per shitje ne Qerret, Durres

  Vilë - 200m²

  1450 €/m²
 • Dr_ALDRS107_Selmani

  Vile per shitje ne Durres

  Vilë - 200m²

  1250 €/m²
 • Më shumë…